Млада жена скочи от 15 етаж на блок в "Младост"

OFFNews 28 June 2016 в 10:40 11963 2
Млада жена скочи от 15 етаж на блок в

Млада жена се хвърли от 15-ти етаж на жилищна сграда в „Младост”.

Самоубийството е извършено малко след 9 часа тази сутрин, съобщи СДВР, цитирана от Фокус. 29-годишната жена е починала на място. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    19709

    2

    Маргарит

    28.06 2016 в 11:12

    Психолозите не препоръчваха ли такива новини да не се пускат, защото подтикват и другите да търсят петнайсететажни сгради наоколо?

    Или колкото по-жълто, толкова по-жълто!
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026