Малолетни момчета организирали бой с кучета в Петрич

OFFNews 26 July 2022 в 11:40 1404 0
куче

Снимка pixabay

Едно от кучетата е предадено на ветеринар

Две малолетни момчета са организирали бой с кучета в Петрич, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград. 

На 25 юли е подаден сигнал за организирани боеве в кв. 182. Пристигналите полицаи установили двете момчета от града и едно от кучетата, участвало в боя.

Кучето е предадено на ветеринарен лекар, а другото се издирва.

За случая са уведомени компетентната прокуратура и Местна комисия за борба с противообществените прояви от малолетни и непълнолетни.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира