Младеж влетя с автомобила си в аптека в Пловдив късно снощи. По чудо няма пострадали, съобщи бТВ.
Инцидентът е станал около 22:00 часа на кръстовището на улиците „Богомил“ и „Родопи“.
Според очевидци колата се движела много бързо и ударила друг автомобил, след което влетяла във витрината на аптеката. По това време търговският обект бил затворен, но мястото е доста оживено.
„Видях, че колата, която идва, се движи доста бързо. От ъгъла излизаше таксито и просто колата натисна спирачки, но не можа да спре, удари се в таксито и влезе в аптеката“, разказва Иван Чананкчалиев, очевидец на инцидента.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел