Кола се самозапали в центъра на София

OFFNews 16 November 2014 в 15:12 5198 0
Кола се самозапали в центъра на София

Лек автомобил се самозапали на ъгъла на бул. „Патриарх Евтимий” и ул. „Фритьоф Нансен” в София, предаде „Фокус”.

Двигателят на паркиралата кола се е запалил.

Пожарът обаче не е засегнал останалата част от автомобила.

На мястото на инцидента има екипи на пожарната и полиция.

Движението е затруднено, но не е спряно. Жертви и пострадали няма. 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026