Кола удари колчета точно до спирката на Центъра по хигиена в София и се заби в снежни преспи.
Автомобилът по чудо не се е блъснал в спирката, която е една от най-натоварените в столицата поради многото пресичащи се линии на градския транспорт.
За инцидента стана ясно от снимки, качени във Фейсбук групата "Катастрофи в София".
Автомобилът е отнесъл няколко колчета, след което е "финиширал" опасната маневра в снежни преспи по средата на градинката зад спирката.
Снимка, направена от блока, показва добре докъде е успяла да стигне колата, очевидно носеща се със сериозна скорост.
За щастие, няма сериозно пострадали след инцидента.
Следете новините ни в :























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец