Кола падна в огромна дупка на пътя във Враца

OFFNews 04 May 2014 в 10:25 4155 1
Кола падна в огромна дупка на пътя във Враца

Лек автомобил „Ауди“ падна в дупка на пътното платно във Враца, предаде Дарик. Инцидентът е станал вчера по обяд.

Дупката не била обезопасена и това довело до неприятната изненада. Тя ще струва около 150 лева на собственика на колата, показва оценката на щетите.

Водачът е тестван за употреба на алкохол, но резултатът е отрицателен.

Във Враца в момента тече подмяна на тръбите на водоснабдяването и канализацията по европроект за воден цикъл на града. От МВР обаче не съобщават дали дупката е резултат от изпълнението на ВиК-проекта.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026