Кола горя на магистрала Хемус

OFFNews 08 January 2025 в 09:33 1679 0
Кола се запали на магистрала Хемус

Снимка БГНЕС/архив

Кола се запали на магистрала Хемус

Кола горя на магистрала "Хемус" на входа на тунел „Топли дол” в посока София.

Инцидентът е станал около 07:00 часа днес. Вероятната причина за възпламеняването е техническа неизправност, съобщават от МВР.

Няма пострадали при пожара.

Движението в района не е ограничено. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша