"Икономическа полиция" влезе тази сутрин в Община Сунгурларе, предаде БНТ.
Акцията е започнала около 9 ч. Близо 20 полицаи влезли на проверка в администрацията.
По първоначална информация разследващите са иззели документи за продажбата на три общински ниви, които се намират на територията на общината. Работи се по сигнал за злоупотреби с еврофондове.
Кметът на Сунгурларе д-р Георги Кенов отрече да има нарушения в общината. Съдействал е на органите на реда. Категоричен е, че няма нарушения свързани с продажбата на имотите. Процедурата е минала гласуване през Общински съвет и срещу нея не са постъпвали възражения. Имотите са продадени на местни земеделци.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец