Фалшив сигнал за бомба евакуира централната автогара и ЖП гарата в София

OFFNews 16 March 2019 в 20:35 3088 0
Фалшив сигнал за бомба евакуира централната автогара и ЖП гарата в София

Централната автогара и жп гарата в София бяха евакуирани заради сигнал за бомба, съобщи БНТ. Обаждането по телефона е получено в 17:45 ч. и е довело до незабавната евакуация на пътници и служители.

Проверка на МВР е установила, че сигналът е фалшив и няма опасност. Работата на гарите е възстановена и няма промяна в разписанието на автобусите.

От пресцентъра на БДЖ също съобщиха, че не е имало прекъсване на движението на влаковете, като клиентите на БДЖ са насочвани да си закупуват билети от превозния персонал в композициите. В момента движението на влаковете през Централна гара София се
осъществява по разписание. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира