Двама души са пострадали след взрив на отоплителен котел в София

OFFnews 26 November 2018 в 10:31 2491 0
Двама души са пострадали след взрив на отоплителен котел в София

Котел на парно отопление се е взривил тази сутрин в автосервиз в столичният квартал Студентски град, съобщава БНР.

По първоначална информация, двама души - на 49 и 61 години - са пострадали и са отведени в Пирогов.

За момента не са ясни причините за инцидента.

На място има екипи на пожарната и полицията.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026