Моторист без шофьорска книжка и с положителен тест за наркотици катастрофира във Велико Търново, предаде Нова ТВ.
Той избягал от полицейска проверка. Случаят е от края на миналата седмица.
Гонката започнала, когато служители на „Пътна полиция” се опитали да спрат за проверка мотоциклета, движещ се от село Шереметя към Велико Търново. Увеличавайки скоростта, мотоциклетистът изгубил управление и заедно със спътничката си паднали на земята. Той е на 38 години от Велико Търново, известен на полицията.
При проверка за употреба на наркотични вещества, апаратът е отчел положителна реакция на метаамфетамин. Мъжът дал кръвна проба за химичен анализ. Срещу него е започнато бързо производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол