Двама младежи са нападнали куриер на спедиторска фирма вчера около обяд в София, събщава МВР.
Те му отнели пратка на голяма стойност. Нападателите - на 16 и 17 г. - са задържани непосредствено след нападението от служители на сектор "Грабежи" при СДВР. Задържан е и трети човек в непосредствена близост, който е 22-годишен техен съучастник, а вечерта - и четвърти мъж. Неговата роля била да продава откраднатите вещи.
Предстои в рамките на образуваното досъдебно производство да бъде установена съпричастността на задържаните и към други подобни престъпления, извършени на територията на столицата.
Работа по случая продължава под надзора на СРП.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни