Пиян лекар бе задържан в София по време на негово дежурство в спешен център в София, съобщава Нова телевизия.
Ангел Асенов е бил пиян по време на вечерно дежурство, а за неговото състояние сигнал на 112 подали притеснени пациенти.
Пристигналите на място органи на реда срещнали съпротива, но все пак успели да измерят 1.27 промила алкохол в кръвта на лекаря.
"Малко съм шокиран. За първи път имаме подобен инцидент изобщо, за първи път виждам лекар в такова състояние. Организирали сме този кабинет от 15 години, подобен инцидент не сме имали. Затова ни дойде малко като шок. Но, честно казано, трудно намираме хора, които имат желание да работят в такъв кабинет", заяви Атанас Пелтеков, главен лекар в спешния център на XVIII ДКЦ.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
22193
1
16.01 2018 в 13:04
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци