Криминалисти от Трето районно в София задържаха известен на полицията наркопласьор в района на столично училище, съобщава пресцентърът на МВР.
22-годишният наркопласьор е задържан край училище в квартал Красна поляна.
Той бил под наблюдение от няколко дни, тъй като полицията разполага с информация, че разпространява дрога на територията на няколко столични квартала.
Схемата на разпространение била следната: клиентът се обажда по телефона, получава информация откъде може да се снабди с търсения наркотик и идва на определеното място. След вземане на дозата клиентът предава парите на дилъра. В конкретния случай полицаите намерили дрогата, най-вероятно кокаин, добре замаскирана в тревните площи и разпределена на 16 единични дози в кутийки от дъвки.
Задържаният е известен на полицията за кражби, грабеж, хулигански прояви, наркотици, осъждан, пребивава в столицата без адресна регистрация.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец