Девет души, пострадали при инцидента с влак снощи, са преминали през Спешно приемно отделение на УМБАЛ „Свети Георги“. Това съобщи по-рано днес д-р Кирил Атлиев, началник на Отделението.
След направените рутинни изследвания и прегледи осем от тях са освободени за домашно лечение. Всички те са чужденци – по един гражданин на Испания, Португалия и Германия и петима румънци, сред които дете на 5 години.
За наблюдение в УМБАЛ „Свети Георги“ остава 65-годишна жена от Димитровград. Тя е настанена във Втора хирургична клиника със счупване на носа и гръдно-коремна травма. Състоянието й е стабилно и няма опасност за живота й, уточниха от лечебното заведение.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец