59-годишен мъж почина, след като скочи от надлез в Пловдив

OFFNews 19 April 2015 в 16:42 3981 2
59-годишен мъж почина, след като скочи от надлез в Пловдив

59-годишен мъж e починал, след като е скочил от надлез в Пловдив, съобщава агенция „Фокус”.

Сигналът е подаден в полицията в 14.20 часа.

Мъжът е загинал на място.

Няма данни за насилие и най-вероятно човекът е решил сам да сложи край на живота си, уточняват от полицията в Пловдив.

Тялото е откарано в Съдебна медицина.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира