17-годишен младеж загина, след като самокатастрофира с мотопед

OFFNews 10 July 2020 в 11:27 2310 0
17-годишен младеж загина, след като самокатастрофира с мотопед

17-годишно момче загина, след като самокатастрофира с мотопед в Сухиндол, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР-Велико Търново. 

На 9 юли към 15:00 ч. младежът, който е неправоспособен, се ударил челно в паркирал автомобил на черен път в землището на града. Заедно с него били и две момчета на по 15 години. 

Пострадали са шофьорът на мотопеда и един от 15-годишните. Били са настанени във великотърновската болница, където по-късно 17-годишният младеж е починал. 

По случая е образувано досъдебно произвоство. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира