14-годишно дете открадна кола и се блъсна в спирка в столичния квартал "Слатина", предаде Нова ТВ.
Момчето се е качило в автомобила на свой съсед, който си купувал храна и се опитал да я подкара, но се забил в кошче за боклук и табло с разписанието на автобусите.
Според очевидци момчето е задържано от случайни минувачи.
При произшествието няма пострадали. На собственика на колата е наложена административна санкция, а с детето ще работи инспектор от Детска педагогическа стая.
"Дошли да си купуват дюнер. Малко момче със съседа си. Мъжът, докато влиза да си вземе дюнера, малкият пали колата, прави един обратен завой, защото са били в насрещното, и се бута в спирката. Направиха му граждански арест тук, викнаха полиция и това е", разказа свидетел.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец