11-годишно момче, управляващо джип, е блъснало две паркирани коли във Враца, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
На 21 ноември около 16:20 ч. е подаден сигнал за произшествието, станало в Източната промишлена зона. Установено е, че джипът е управляван от 11-годишно момче, а негов спътник бил 20-годишният му брат, който му предоставил правото да шофира.
При удара няма пострадали. Момчето и брат му са тествани за алкохол, като пробите са отрицателни. На собственика на автомобила е съставен акт.
20-годишният обясни, че преди катастрофата са спрели и са гледали филм на запален двигател, като той е разменил мястото с брат си, защото парното работело само откъм страната на шофьора. Тогава изведнъж детето натиснало газта, предаде бТВ.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец