Зловеща картина: Намериха мъртво бебе в кашон на сметището в Сливен

OFFNews 12 March 2026 в 13:06 1504 1
Сметището

Снимка бТВ/Дани Атанасова

Жител на сливенския квартал "Надежда" се е натъкнал на мъртво новородено на сметище в града. Детето било сложено в кашон и изхвърлено на бунището. 

Човекът е подал сигнал. От полицията в Сливен потвърдиха, че работят по случая.

Започнало е разследване и е образувано досъдебно производство за умишлено убийство, казаха от Окръжната прокуратура в Сливен за бТВ.

Към момента не могат да кажат дали има следи от насилие и как е убито бебето. 

На сметището в кв. „Надежда“ изхвърлят отпадъци от целия град. Според свидетели бебето е имало видими наранявания. Те разказаха, че са видели как кола идва и изхвърля тялото на новороденото.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    18546

    1

    Fro24

    12.03 2026 в 16:46

    В Сливен доста от хората са от гетото, нискоинтелигентни. За тях явно едно новородено не значи нищо.