Задържаха жената, намушкала четирима в центъра на София

OFFNews 27 March 2026 в 07:23 6703 4

Снимка СДВР

Задържаха жената, намушкала с нож четирима души в центъра на София вчера вечерта ( 26.03).

Жертвите на нападението са от германски произход. Те са настанени в две столични болници.

Раните на пострадалите при инцидент в София вчера, откарани във Военномедицинска академия, са обработени и те са освободени, съобщиха за БТА от болницата. Не се налага хоспитализация.

По-рано от „Пирогов“ съобщиха, че нощта е преминала спокойно за 63-годишния пациент, опериран снощи след инцидента. Раната на 65-годишния негов сънародник, който пострада при същия инцидент, е била хирургически обработена и към момента той вече не е пациент на болницата.

Първият сигнал към Спешната помощ е подаден около 19:30 часа. Към метростанция „Стадион „Васил Левски” са се отправили 2 линейки. С прободни рани там са открити двама души на около 60-65 години.

20 минути по-късно е подаден и втори сигнал, че същата жена е намушкала други две жени. Те са 27-годишни и имат прободни рани по ръцете и раменете и са откарани в друга столична болница.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    13799

    4

    flatko

    27.03 2026 в 16:57

    Както се разбра от пост във ФБ на свидетел, таргетирала е чужденци. 100%-ова копейка, няма да се учудя и да е терористичен акт.

    4057

    3

    IvoIvo

    27.03 2026 в 10:51

    Значи веднага се пуска снимка на тази, а на тримата от кемпера - йок.....

    -1243

    2

    Октим

    27.03 2026 в 08:58

    Да не се радваме много, тъй като не се знае на #КОЙ е избирател! Току виж са я пуснали със извинения и глоби за потърпевшите ...

    4025

    1

    lancelot

    27.03 2026 в 08:13

    А, можело значи.
    Не е като прокурорския син.