Верижна катастрофа с участието на три леки автомобила е станала миналата вечер в София. Автомобилът на Гергана и Соломон Паси бил ударен на кръстовище, предаде БГНЕС.
При инцидента няма тежко пострадали. Нанесени са само материални щети по автомобилите.
Катастрофата е станала в района на бул. "България" и ул. "Фритьоф Нансен". Една от колите е била на Гергана и Соломон Паси. В автомобила са били и двамата.
Инцидентът е предизвикан от кола, преминала на червен светофар, съобщи Гергана Паси. "Няма тежко пострадали, само натъртени и уплашени. Пробата на водачите на всичките три МПС, включително моята, е 0.00 промила", уточни тя.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел