Верижна катастрофа с участието на три коли e станала на столичния бул. „Тодор Каблешков“, съобщи БГНЕС. Най-вероятната причина за инцидента е инсулт, получен от един от водачите.
Катастрофата е станала малко преди 11 ч. преди светофара на „Костенски водопад“, на границата на „Манастирски ливади-Изток“ и „Гоце Делчев“. На място има екипи на полицията и на аварийната служба на Столична община.
Очевидци от близката бензиностанция разказват, че мъжът в последната кола е получил инсулт и се е ударил в колата пред него, а тя от своя страна е ударила трети автомобил.
Мъжът е опериран по спешност в "Пирогов" и в момента е в Неврореанимацията на спешната болница.
Други пострадали при катастрофата няма.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни