Три леки автомобила катастрофираха в центъра на София.
Инцидентът стана точно по време на провеждане на Националното шествие за загиналите по пътищата в България „Аз съм бъдещето! Не ме убивай!”, съобщи агенция "Булфото".
Автомобилите са се сблъскали малко преди 19 ч. близо до Ректората на Софийския университет.
Няма данни за сериозно пострадали при тройния сблъсък.
Нанесени са материални щети по колите.
Пътното произшествие е образувало задръстване в района на възловото кръстовище.
На мястото на инцидента има линейка и полицаи.
Днешният ден беше белязан от катастрофи. Привечер стана поредната от тях. ТИР и автомобил се сблъскаха край село Сумер, Монтана. Шофьорът на автомобила загина, а автомобилът се запали.
В близост до инцидента стана второ произшествие, при което камион превозващ бутилки с метан се е запалил. Няма пострадали и нанесена вреда върху бутилките с метан.























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
06.09 2015 в 01:31
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
05.09 2015 в 20:37
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Проклятието подейства: Англия - Гана 0:0