73-годишен мъж беше пребит с колове във врачанското село Галиче.
Двама души са влезли в жилището му, след като ударили входната врата и я извадили от пантите. В момента мъжът е в болница със средна телесна повреда и комоцио.
Побоят е нанесен от 22-годишен мъж от Ихтиман и 15-годишно момче от Галиче. Причина за нападението над възрастния човек станала забележка, която той направил да не брулят ореха до оградата на двора му.
От прокуратурата обявиха, че извършителите са задържани за 72 часа. С постановление на прокурор двамата са привлечени като обвиняеми за причиняване на средна телесна повреда по хулигански подбуди и противозаконно влизане в чуждо жилище.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел