Камерите на пътна полиция са заснели водач на автомобил, която преминава през оживен булевард в Пловдив със скорост от 120 км /ч., съобщиха от местната полиция.
Минути след първото нарушение същият автомобил е бил заснет с повторно нарушение на друг булевард, този път движещ се със 117 км/ч.
Колата с която са засечени нарушенията е Мазда RX8.
Санкцията за отчетеното превишение от 70 км над допустимата скорост е регламентирана в чл. 182 от Закона за движението по пътищата и предвижда за превишаване над 50 км/ч глоба 700 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство, като за всеки следващи 5 km/h превишаване над 50 km/h глобата се увеличава с 50 лв.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел