Трима загинали, след като кола се заби в заведение в Разград

OFFNews 06 July 2025 в 09:54 3528 3
Катастрофа

Снимка Интернет

Трима души загинаха, след като кола се заби в заведение в Разград.

Превозното средство е управлявано от 19-годишен младеж, който е изгубил контрол върху колата. Инцидентът се е случил снощи, в 01:36 ч. на ул. "Грънчарска", съобщи Нова тв.

Жертвите са на 64, 52 и 68 години и са били посетители в заведението. Единият е гражданин на Северна Македония и е бил постоянно пребиваващ у нас.

Тестовете за алкохол и наркотици на 19-годишния шофьор са отрицателни. Установено е, че колата е собственост на баща му.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    7450

    3

    alfakentavur

    06.07 2025 в 17:23

    Книжки се дават от инструкторите, не от полицаите.

    24373

    2

    dolivo

    06.07 2025 в 12:40

    Малоумието убива.

    Как да се защитим?

    Да натискаме полицаите да не продават книжки, ами да късат 2-3 пъти преди да дадат?

    -1243

    1

    Октим

    06.07 2025 в 11:29

    Малоумието не прощава ...