16-годишно момче от септемврийското село Семчиново с множество травми е прието в областната болница в Пазарджик, след като джипът, в който се возил, паднал в пропаст под връх „ Милеви скали“.
Инцидентът е станал през нощта на сряда срещу четвъртък, съобщи говорителят на пазарджишката полиция Мирослав Стоянов.
В ОДМВР в града се обадили от Спешно отделение на МБАЛ-Пазарджик и съобщили, че при тях е докарано дете с фрактури в областта на таза и ребрата. Според лекарите момчето е пострадало при пътно-транспортно произшествие, но за да се изясни напълно причината за ранения непълнолетен младеж, екипи на Районното управление на МВР заминали на мястото на инцидента.
Оказало се, че няколко часа по-рано момчето пътувало в джип „Сузуки“ по пътя между село Семчиново и местността „Милеви скали“. Водач на автомобила бил 49-годишен негов съселянин, а колата била без регистрационни табели. При навлизане на заледен участък и обръщане посоката на движение задните колела на джипа надвиснали над близката до пътя урва.
Шофьорът и возещият се до него мъж успели да изскочат, но непълнолетният останал вътре. Автомобилът се преобърнал и паднал в пропастта.
Момчето е оставено за лечение в МБАЛ-Пазарджик след направена операция и е без опасност за живота.
По случая е образувано досъдебно производство.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21919
1
03.02 2023 в 12:06
И вместо да изгонят първо малкия отзад, с което да разтоварят задницата на колата - рипнали вънка.
Излезе благотворителният календар на варненските пожарникари (галерия)
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
Съдът на ЕС не е издавал решение срещу влизането ни в еврозоната
Къмпинг ''Арапя'' е под вода