Тежка катастрофа на АМ ''Тракия'' на изхода София

OFFNews 19 April 2026 в 19:38 1831 0

Снимка БГНЕС/Стефан Василев

Тежка катастрофа на излизане от София. Автомагистрала „Тракия” е затворена.

На място има полиция, пожарна и линейка. 

Инцидентът е станал на км 2 в посока Бургас. Лек автомобил е преобърнат на една страна и лежи на пряко през двете платна на магистралата. 

Движението е изцяло затворено. Обходният маршрут е по път I-6 София - Бургас. Трафикът се регулира от пътна полиция. 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото