21-годишно момиче е нападнала и блъснала възрастна жена в Перник, след като получила забележка за неправилно паркиране, предаде Нова ТВ.
Инцидентът е станал вчера на ул. „Св. Св. Кирил и Методий“.
Младата жена оставила автомобила си на тротоара, което предизвикало реакцията на 70-годишна гражданка. Възрастната жена направила забележка, че колата пречи на пешеходците, но последвалата разправия e ескалирала. Девойката блъснала възрастната жена и тя паднала на земята.
По-късно в спешния център лекарите установили счупвания на дясната китка и дясната тазобедрена става.
Образувано е бързо производство за причиняване на средна телесна повреда по хулигански подбуди. Уведомена е прокуратурата и действията по разследването продължават.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна