Мъж е подал сигнал за бомба в община Минерални бани на спешния телефон 112 тази сутрин около 9 часа. Той обяснил, че е поставил самоделно взривно устройство в сградата на общинската администрация.
Зданието е отцепено от полиция. Общинските служители не се допускат, въпреки че от 10 часа трябваше да започне заседание на общинския съвет. На него трябваше да се разгледа искане за смяна на председателя Мехмед Лятиф.
От полицията съобщиха, че е започнало издирване на мъжа, подал сигнала.
Чака се екип на ДОТИ, който да претърси сградата.
По-късно обаче стана ясно, че не е открита бомба. Работата на администрацията е подновена в 10:45 часа. От полицията не съобщават дали мъжът, подал фалшиви сигнал, е открит.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел