Автомобил със старозагорска регистрация е засечен да се движи с рекордните 203 км/ч по автомагистрала „Струма“ в района на Перник, съобщиха от полицията.
Допустимата скорост в участъка е 120 км/ч. Нарушението е установено по време на акция „Скорост“.
В рамките на акцията са проверени 612 моторни превозни средства. Установени са трима водачи, шофирали след употреба на алкохол, един - след наркотици, както и трима неправоспособни шофьори. Съставени са 40 акта, 168 фиша и 1818 електронни фиша. Издадени са и три заповеди за прилагане на принудителни административни мерки.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20472
1
12.08 2025 в 13:31
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му