Столичната дирекция на вътрешните работи е иззела близо 100 кг тютюн за наргиле без бандерол, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Това е станало по време на операция за противодействие на конвенционалната престъпност и за незаконното разпространение на акцизни стоки без бандерол вчера в София.
Служители от "Икономическа полиция" извършили проверка на офис на транспортна фирма. В помещението открили и иззели общо 91.5 кг тютюн за наргиле без акцизен бандерол, разпределен в пакети и кутии.
Собственикът на тютюна все още не е задържан.


Снимки: МВР
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен