Намереното тяло в язовир Мандра е на един от изчезналите рибари, съобщи БНТ, като се позова на полицията.
Съпругата му го е разпознала. Трупът е откаран за аутопсия в отделението по "Съдебна медицина".
Двамата рибари, един от които все още не е открит, бяха в неизвестност от 28 ноември, когато е подаден сигнал, че не отговарят на телефоните си. Знае се, че са влезли в езерото ден по-рано - на 27 ноември, около 23:30 ч.
Днес изплува едно от телата на мъжете,а водолазен екип, ще направи подводен оглед за евентуално откриване на второ тяло.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел