Работа с оксижен доведе до пожар в сградата на разградската община и областната администрации.
По първоначални данни трима работници на фирмата, извършваща ремонт на зданието, са рязали с оксижен материали.
Пламъците лумнали около 10:45 часа.
Незабавно са изпратени три пожарни коли и полицейски патрули. Към 11:30 часа огънят е бил загасен.
Въпреки това работещите в сградата са изведени и ще могат да се върнат на работните си места след 15 ч.
Извършва се оглед на местопроизшествието, който да изясни причините и обстоятелствата за възникването на пожара.
Продължава работата по установяване на щетите.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел