
Софийска градска прокуратура (СГП) е започнала разследване срещу днешния атентат, насочен към Алексей Петров.
Под ръководството на Софийска градска прокуратура се провежда разследване за престъпление, извършено в град София, кв. „Кръстова вада“ за опит на убийство по начин и средства, опасни за мнозина - стрелба с гранатомет по лек автомобил – престъпление по чл. 116 ал.1 т.6 от НК вр. с чл. 18 ал.1 Наказателния кодекс, съобщиха от пресцентъра на Прокуратурата.
В момента се провеждат интензивни процесуално следствени действия. Извършва се оглед на местопроизшествие, разпитват се свидетели. Назначена е балистична експертиза. Извършителят на престъплението се издирва, съобщават още от СГП.
Припомняме, че тази сутрин на метри от дома на Алексей Петров бе стреляно срещу автомобила му с два гранатомета. Пострадали при инцидента няма, а бронираната кола на бившата барета се размина само с хлътнала врата.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29.10 2015 в 13:19
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
29.10 2015 в 12:51
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
29.10 2015 в 12:27
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Сметната палата ще проверява Пеевски по сигнала на Демерджиев
Терзиев се похвали с нови тротоари, колкото половин Борисова градина
Гюров пита Радев: Защо МВР мълча за атаката срещу деца от еврейски произход в Банско
Инвеститорите обжалват събарянето на 12 сгради на Баба Алино
Операция ''Матрьошка'': Германските служби разследват руски опити за влияние върху местния вот през септември
Операция ''Матрьошка'': Германските служби разследват руски опити за влияние върху местния вот през септември
След 9-те вида кафе: Депутатите си поръчват самолетни билети за близо 1 млн. евро