Пребиха началничка на отдел в затвора в Бобов дол, съобщи Нова тв.
Жената е на 55 г. и е настанена за лечение в Дупнишката болница.
Инцидентът е станал снощи около 19:30 часа. Нападението е станало на пешеходна алея, която свързва два основни квартала. Жената е издебната в момент, в който около нея не е имало никого. Открита е от случайни минувачи с тежки наранявания.
От полицията обясниха, че от нападнатата жена е взета чантата ѝ с телефон, 40 лв. и ключове. Районът на нападението остава отцепен и през днешния ден. Иззети са видеозаписи за установяване на извършителя.
По информация от "24 часа" жената не е от охранителния състав на затвора, а служител в администрацията му. Нападението се е случило на улица в града. Атаката е дошла от мъж, като непознатият я ударил по главата с твърд предмет.
Нападателят е открит и задържан за 24 часа. По случая е образувано досъдебно произвоство.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен