Повреда в един от влаковете спря движението на софийското метро между 17:35-17:50 ч. днес, съобщи репортер на OFFNews.
От пресцентъра на Столичната община съобщиха, че движението е спряно, защото вратите на влака, намиращ се по това време на станция "Сердика", не са се затворили.
При такава ситуация следва задължителна команда за изтеглянето на мотрисата и технически преглед.
Заради повредата пътниците във влака, идващ от "Софийски университет" към "Сердика", бяха блокирани под земята повече от 15 минути.
Чакащите на станция "Сердика" след възстановяване на движението наброяваха над 1000 човека.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец