Петима души са пострадали при катастрофа между две коли в София, съобщи "Фокус".
Сигнал е подаден малко преди 16 ч. Произшествието е станало на кръстовището на ул. Александър Жендов и бул. Шипченски проход.
За катастрофата съобщи и кметът на район "Слатина" Георги Илиев във фейсбук. Той пише, че два автомобила с абитуриенти са се сблъскали челно.
Пострадали са контактни и са закарани в три различни болници. Двама от пострадалите са настанени в УМБАЛ "Царица Йоанна" - ИСУЛ и двама в УМБАЛСМ "Н.И.Пирогов". В ИСУЛ са настанени 19-годишни момче и момиче - абитуриенти, а настанените в "Пирогов" са съответно на 16 и 17 г., съобщава бТВ.
Предполагаемата причина за инцидента е несъобразена скорост.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни