Перничанин задигна 165 бутилки олио от хипермаркет за две седмици

OFFNews 06 November 2025 в 10:38 2521 0
Снимката е илюстративна.

Снимка Gotvach.bg

Снимката е илюстративна.

21-годишен перничанин е успял да открадне 165 бутилки олио от местен хипермаркет само за две седмици, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Перник.

Серията от кражби е осъществена между 21 октомври и 3 ноември.

Мъжът е привлечен като обвиняем и е познат на органите на реда с предишни подобни деяния.

След внесено искане от прокуратурата, Районен съд – Перник му е наложил мярка за неотклонение „задържане под стража“.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото