Отцепиха част от центъра на Сливен заради взривно устройство (обновена)

OFFNews 08 April 2020 в 21:50 2481 0
Отцепиха част от центъра на Сливен заради взривно устройство (обновена)

Днес следобед район в центъра на Сливен е отцепен заради взривно устройство, предаде БТА, позовавайки се на говорителя на ОДМВР-Сливен Първолета Мандинска.

По информация на БНР става дума за намерен в района на бул. "Хаджи Димитър" елемент за детонация на взривно вещество.

Районът е бил отцепен до идването на сапьори.

Елементът е иззет от служителите на ДОТИ- Бургас.

Не е имало опасност за здравето и живота на живеещите в района.

Разпитани са свидетели по случая.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026