Открит е разчленен труп в канализацията на сграда в центъра на София - на разклона на ул. "Георги С. Раковски" и бул. "Васил Левски".
Следователите са пристигнали на адреса около обяд. На мястото в събота вечерта работи екип на криминалистичната лаборатория на МВР, взимат се проби. Към 22:30 ч. на адреса имаше общо около 30 служители на МВР и следователи.
От мазето на сградата и съседната бръснарница на партера влизат и излизат следователите.

По-рано днес екип на "Софийска вода" е пристигнал на място, за да помогне при изваждането на трупа. Той е бил разчленен и оставен в канализацията на сградата, разказаха пред OFFNews съседи.
По неофициална информация става дума за млад мъж, изчезнал и обявен за издирване преди седмица.
От пресцентъра на МВР заявиха единствено, че се "извършват полицейски действия" и засега няма да има брифинг по случая.
По информация на БНР в момента се извършват претърсвания на три адреса. Все още не е ясно дали има заподозрени.

Снимки: Ружа Райчева / OFFNews




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му