Готови са първите заключения от аутопсията на тялото на 11-годишно момиче от Вършец, което бе открито мъртво след близо месец издирване.
Според заключението на съдебния лекар не са открити следи от насилие върху детето. Очакват се резултати от направени допълнителни изследвания, съобщиха от прокуратурата в Монтана.
Момичето беше намерено мъртво вчера в нива в района на село Сумер. Сигналът за изчезването му беше подаден преди близо месец - на 22 януари.
Предстои наблюдаващият прокурор да прецизира квалификацията по воденото досъдебно производство с оглед данните от аутопсията.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел