Незаконна сеч на 32 дървета от вида бял бор установиха служители на Регионална дирекция по горите - София.
Нарушението е констатирано при проверка в землището на самоковското село Бели Искър в горски територии, собственост на наследниците на цар Борис III, съобщават от ИАГ.
Извършените измервания от проверяващите показват незаконен добив на повече от 32 кубика дървесина. Част от незаконната строителна дървесина - 21 кубика е била складирана в близост до един от подотделите с констатирани нарушения.
Дървесината е задържана от служителите на Регионалната дирекция и транспортирана до база за съхранение.
Работата по установяване на нарушителя продължава.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен