Млад мъж се удави в Приморско

OFFNews 11 August 2021 в 09:23 2919 0
Млад мъж се удави в Приморско

26-годишен мъж се е удавил на Северния плаж в Приморско, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.

Инцидентът е станал в понеделник към обяд. 

Около 13:05 ч. в Районното управление в Приморско е получено съобщение за това, че от морето е изваден удавен 26 годишен мъж от Монтана. 

Тялото му е откарано за аутопсия в УМБАЛ – Бургас.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !