Мъж в София уби жена си, като я подпали

OFFNews 22 February 2015 в 13:35 13868 5
Мъж в София уби жена си, като я подпали

Снимка Дарик

54-годишна софиянка почина, след като беше запалена жива от съпруга си, съобщават от СДВР, цитирани от "Фокус".

Около 20:00 часа на 21 февруари в полицията е получен сигнал за мъж, който след семеен скандал залял жена си със запалителна и я е подпалил.

56-годишният обвиняем е задържан от полицията за извършено тежко криминално престъпление.

Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026