59-годишен мъж от София се е удавил в района на Южния плаж в Поморие, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.
Случаят е от 16 юли. Около 15:30 ч. в Районно управление в Поморие е получено съобщение за давещ се в морето мъж.
Установено е, че той е отишъл на плаж заедно със семейството си. Спасители го извадили от водата, след като видели, че се дави. Реанимиран е от медицинско лице. Въпреки спешните действия, мъжът починал.
Тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел