39-годишен мъж от Бяла се е удавил в морето, в охраняемата зона на къмпинг "Юг", съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Бургас.
Във вторник около 17.05 часа в Районно управление - Царево е получено съобщение за инцидент в охраняемата зона на къмпинг "Юг" до х-л "Морско конче", при който в морето се удавил 39-годишният Д.Д. от Бяла.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в Катедра "Съдебна медицина" при МБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Царево.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27668
1
20.07 2016 в 10:58
Пет минути след работното време на спасителя?
Ми как да спасява като 15 минути преди това е почнал да си сменя плувките.
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден