Мъж с нож ограби бензиностанция в Стара Загора

OFFNews 15 February 2020 в 10:39 2546 1
Мъж с нож ограби бензиностанция в Стара Загора

Снимка Нова телевизия

Ограбиха бензиностанция в Стара Загора в нощта срещу събота. Сигналът е получен около 03.30 часа, съобщи Нова телевизия.

Според първоначалната информация въоръжен с нож мъж е взел парите от касата на обекта.

През последната седмица се забелязва рязко увеличаване на въоръжените грабежи в различни градове в страната.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    6316

    1

    order

    15.02 2020 в 12:48

    Е ТЕ ТАКА Е ПРИ БАЙХОЙЯ И ВРЪЗКАТА МУ С ГЕШЕФФ както пита Президента ......
    Нощен обир и на бензиностанция в Стара Загора


    “Въоръжен обир и във Враца.....”
    https://www.segabg.com/category-bulgaria/vuoruzhen-obir-i-vuv-vraca .....
    И В СОФИЯ......
    http://epicenter.bg/article/Nov-vaorazhen-grabezh-v-Sofiya/206616/3/0 .........

    Колко подли са тези пущиняци ! Докато другарят Гешев с каскета мачка приватизаторите и битовата ... използват намалението да обират банки, каси и де що видят с пари!
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026