Ограбиха бензиностанция в Стара Загора в нощта срещу събота. Сигналът е получен около 03.30 часа, съобщи Нова телевизия.
Според първоначалната информация въоръжен с нож мъж е взел парите от касата на обекта.
През последната седмица се забелязва рязко увеличаване на въоръжените грабежи в различни градове в страната.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
6316
1
15.02 2020 в 12:48
Нощен обир и на бензиностанция в Стара Загора
“Въоръжен обир и във Враца.....”
https://www.segabg.com/category-bulgaria/vuoruzhen-obir-i-vuv-vraca .....
И В СОФИЯ......
http://epicenter.bg/article/Nov-vaorazhen-grabezh-v-Sofiya/206616/3/0 .........
Колко подли са тези пущиняци ! Докато другарят Гешев с каскета мачка приватизаторите и битовата ... използват намалението да обират банки, каси и де що видят с пари!
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други