20-годишна майка хвърли 4-месечното си бебе от тераса в Златица. Момиченцето е транспортирано в столична болница с контузии, но без опасност за живота.
Сигналът е подаден на 4 юни в Районно управление-Пирдоп, съобщи Нова тв.
Разпитани са свидетели.
Жената е задържана първо за 24 часа и е привлечена като обвиняема. Разпитана е пред съдия и е направила пълни самопризнания.
По-късно арестът й е бил удължен на 72 часа. Назначени са й съдебно-медицинска и съдебно-психиатрична експертизи.
По случая са уведомени и социалните работници. Засега не е ясно какво е провокирало действията на майката.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел